Matryce fotopolimerowe

Destylarnia wymywaczy fotopolimerowych, matryce fotopolimerowe, przygotowanie do druku, przygotowalnia flexo, etykiety, opakowania, prerpess, druckvorstufe

Studio graficzne

Nasze studio graficzne tworzy trzech kreatywnych grafików, którzy opracowują projekty graficzne zarówno od podstaw jak i te przesłane przez klienta - biorąc pod uwagę różnego rodzaju podłoża.

Destylacja

Usługa destylacji i regeneracji wymywaczy fotopolimerowych.

Kontakt

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z Nasza firma zapraszamy do kontaktu

O Nas

PolimerPro jest niezależną, rodzinną przygotowalnią fleksograficzną. Przewagę konkurencyjną firmie zapewniają najszybszy w Polsce czas realizacji zamówienia, ogólnopolski zasięg oraz elastyczna forma współpracy.

Przez pierwsze 10 lat istnienia firmy do produkcji matryc fotopolimerowych stosowaliśmy technologię analogową. W 2007 roku dokonaliśmy inwestycji w technologię cyfrową ( CTP – Computer to Plate). Zakupiliśmy urządzenie Kodak Thermoflex Narrow w formacie 720×760 mm oraz system do odbitek próbnych Efi. W tym samym roku postanowiliśmy rozszerzyć działalność o usługę destylacji wymywaczy płyt fotopolimerowych. W ciągu 8 lat staliśmy się liderem na rynku . Obecnie posiadamy 6 urządzeń destylujących oraz 3 samochody do ich transportu. Rok 2012 był dla naszej firmy przełomowy. Uzyskaliśmy dofinansowanie na zakup systemu produkcji form flexograficznych Kodak Flexcel NX, który jest obecnie najbardziej pożądaną przez drukarnie fleksograficzne technologią wykonywania matryc. Wraz z początkiem 2015 roku zainwestowaliśmy w kolejną naświetlarkę form drukowych firmy Degraf Glunz&Jensen o formacie 2030×1320 mm.

Plik do pobrania: Polityka Jakości

Matryce fotopolimerowe

Do wykonywania matryc fotopolimerowych używamy dwóch linii produkcyjnych w technologii CTP(Computer to Plate). Pierwsza z linii oparta jest na technologii okrągłego punktu – matryce naświetlane są przy pomocy urządzenia Kodak Thermoflex .

Płaski punkt uzyskujemy natomiast wykorzystując innowacyjne urządzenie firmy Kodak – naświetlarkę Kodak Flexcel NX. Gwarantuje ono wysoką jakość wydruków, konkurującą z jakością oferowaną dotąd przez rotograwiurę, skrócony czas rozruchu maszyny drukującej, redukcję ilości odpadów i czasów przestoju, trwalsze formy drukowe oraz bardziej wydajne zużycie farby, a także eliminację typowych problemów, jakie mogą się przydarzyć w produkcji fleksograficznej.

Flexel NX posiada funkcję Digicap NX. Płyty Kodak Flexcel NX w połączeniu z Digicap’em – microstrukturą na powierzchni punktu rastrowego pozwalają na uzyskanie wyższej gęstości optycznej, lepszego kontrastu i czystszych przejść tonalnych przy jednoczesnej wyższej wydajności i niższych kosztach całkowitych.

Od dnia 1.04.2020 roku firma PolimerPro oferuje ekologiczne formy drukowe w rozszerzonym gamucie oraz wielkoformatowe formy do zadruku tektury falistej na bazie innowacyjnej technologii wytwarzania płyt polimerowych z płaskim czubkiem punktu rastrowego.

Partnerzy

Pracujemy z najlepszymi uźywając najlepszych programów

 

Studio graficzne

Nasze studio graficzne tworzy trzech kreatywnych grafików, którzy opracowują projekty graficzne zarówno od podstaw jak i te przesłane przez klienta - biorąc pod uwagę różnego rodzaju podłoża. Przy nawiązywaniu współpracy z nowym klientem zawsze rozpoczynamy od procesu profilowania maszyny drukarskiej. Bardzo istotnym elementem pracy grafików jest tworzenie proof 'ów GMG. Pracujemy przy użyciu oprogramowania Adobe: Illustrator, Photoshop, a także programów dla tworzenia profili ColorAnt i Copra.

Destylacja i Regeneracja

Usługa destylacji i regeneracji wymywaczy fotopolimerowych. W swojej ofercie posiadamy wszystkie dostępne na rynku wymywacze: solvit, nylosolv, flexosol oraz ekologiczny, wolny od nafty środek fs90i – uzyskaliśmy wyłączność na jego destylację w Polsce. Każdorazowo po procesie destylacji wykonujemy dodatkowo usługę regeneracji tzn. badania składu wymywacza oraz uzupełnienia go komponentami w odpowiednich ilościach. Jesteśmy liderem na polskim rynku, posiadamy 6 urządzeń destylujących renomowanych firm Formeco, IST oraz , oferujemy także własny transport.

P.P.H.U. „PolimerPro” s.c. realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój w latach 2014 – 2020

Tytuł projektu: „Wdrożenie do firmy PPHU POLIMERPRO s.c. prac B+R dotyczących produkcji ekologicznych wielkoformatowych form do zadruku tektury falistej na bazie innowacyjnej technologii wytwarzania płyt polimerowych z płaskim czubkiem punktu rastrowego”

Celem projektu jest wdrożenie do działalności przedsiębiorstwa PPHU POLIMERPRO s.c. prac B+R dotyczących produkcji nowatorskich,

ekologicznych form fotopolimerowych do zadruku wysokiej jakości jednostkowych opakowań i tektury falistej

Wartość projektu: 2 488 602,18 pln

Dofinansowanie projektu z UE: 1 368 731,19 pln

www.dreamsart.pl

Wycena:

Matryce fotopolimerowe  Technologia kodak flexcel NX  Destylacja i regeneracja


   Kontakt

   Zapraszamy do kontaktu

   Czynne

   Produkcja Poniedziałek - Piątek

   08.00 - 21.00

   Studio Poniedziałek - Piątek

   08.00 - 16.00

   Adres

   Paterek, 89-100 Nakło n. Not.

   ul. Przemysłowa 1

   NIP 558-147-41-03

   Telefon

   Produkcja

   +52 38 638 266
   Kierownik produkcji
   +48 661 061 848

   Dział handlowy

   Dyrektor handlowy
   +48 667 284 004
   Manager ds. rozwoju sprzedaży
   +48 511 269 337
   Project Manager
   +48 655 329 220

   Dział księgowości

   +48 603 749 537

   Studio Graficzne

   +52 386 36 37
   Kontrola Jakości
   +52 386 36 27

   Email

   Produkcja

   produkcja@polimerpro.pl

   Kierownik Produkcji
   l.misiak@polimerpro.pl

   Studio Graficzne

   p.jasinski@polimerpro.pl
   s.jurkowska@polimerpro.pl
   m.lepper@polimerpro.pl

   Kontrola Jakości

   kontrola-jakosci@polimerpro.pl

   Dział księgowości

   ksiegowosc@polimerpro.pl

   Dział odpadów i logistyki

   bhp@polimerpro.pl

   Dział Handlowy

   Dyrektor Handlowy
   wesolek@polimerpro.pl

   Manager ds rozwoju i sprzedaży

   Adam Purzycki
   a.purzycki@polimerpro.pl
   phone: +48 511 269 337

   Project manager

   k.wesolek@polimerpro.pl

   Napisz do Nas

   Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z Nasza firma zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza.